• 1164791582 widok na j lapalickie038
  • WIDOK
  • Widok na wschod z Giewontu 209 500
Witamy na stronie Nasza-trasa.zhp.pl!

Druhny i Druhowie! Zapraszamy do udziału w projekcie „Nasza-trasa”. Jego ideą i najważniejszym celem jest ponowne odkrycie tego, co w harcerstwie jest najważniejsze, czyli wędrówki, pasji odkrywania przyrody, historii i kultury naszej ojczyzny. Zapraszamy do wytyczania nowych ścieżek i szlaków turystycznych! To projekt właśnie dla Was!

Pokażmy sobie i światu, że nasze najbliższe rodzinne strony są pełne niedostrzeganych na co dzień zabytków, miejsc pamiętnych wydarzeń historycznych, fascynujących tradycji regionalnej odrębności, śladów historii i kultury mniejszości narodowych, etnicznych i religijnych, czy wreszcie ciekawostek przyrodniczych. Jeśli tylko zechcecie, możecie zebrać swoje drużyny i wyruszyć razem z nami na szlak pełen przygód i odkrywania na nowo Waszego regionu. Wyjątkowość naszej propozycji polega na tym, że tylko od Waszej chęci zależeć mogą rzeczy niecodzienne - po Waszej wyprawie mogą pozostać ślady w postaci drogowskazów i kamieni milowych, które wspomogą i poprowadzą wędrowców wyruszających po Was na zupełnie nowe, przetarte właśnie przez Was szlaki.


Do udziału w zabawie zapraszamy harcerzy z wszystkich organizacji, grupy szkolne oraz grupy zrzeszone w innych organizacjach!

files/naszatrasa/content/Dla kogo/organizacje.png