files/naszatrasa/template/nt_logo.png

Przedstawiamy listę drużyn, które do tej pory przystąpiły do projektu "Nasza-trasa.zhp.pl":

Chorągiew Białostocka

1. 3 Sokólska Drużyna Wędrownicza im. Danuty Siedzikówny "Inki" - Hufiec ZHP Sokółka

Chorągiew Dolnośląska

2. 15 Drużyna Harcerska "Lipczanie" - Hufiec ZHP Lubań

3. 21 DSH "Skidbladnir" - Hufiec ZHP Głogów

4. 6 Turystyczna Drużyna Harcerska "Trampy" - Hufiec ZHP Kłodzko

5. 11 Gromada Zuchowa "Wesołe Smerfety"
- Hufiec ZHP Lubań

6. 15 Wałbrzyska Drużyna Harcerska "Tajemnica" - Hufiec ZHP Ziemi Wałbrzyskiej

Chorągiew Gdańska

7. 26 GDH "CADEUCEUS" - Hufiec ZHP Gdańsk - Wrzeszcz-Oliwa

8. 2 Drużyna Harcerska - Hufiec ZHP Gdańsk-Przymorze

9. 5 Drużyna Harcerzy Starszych "Feniks" - Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa


10. 1 Harcerska Drużyna Żeglarska - Hufiec ZHP Malbork

11. 5 Harcerska Drużyna Turystyczno-Ekologiczna "Zawieja" - Hufiec ZHP Lębork

Chorągiew Kielecka

12. 85 Kielecka Drużyna Wędrownicza - Hufiec ZHP Kielce-Południe

Chorągiew Krakowska

13. 1 Korzkiewska Drużyna Harcerska "Widmo" - Hufiec ZHP Podkrakowski

14. Stanica Harcerska w Kosarzyskach - Hufiec ZHP Nowy Sącz

15. 8 Drużyna Starszoharcerska "Aquarius" - Hufiec ZHP Ziemi Wadowickiej

Chorągiew Kujawsko-Pomorska

16. 14 Drużyna Wielopoziomowa "Hadrys" im. Obrońców Westerplatte - Hufiec ZHP Świecie-Powiat

17. 9 Drużyna Wędrownicza "Sfora" - Hufiec ZHP Świecie-Powiat

18. 38 DSH "Wędrowcy" im. Olgi Małkowskiej - Hufiec ZHP Inowrocław

19. 40 Drużyna Harcerska "Traper" im. Pierańskiego Oddziału Powstańców Wielkopolskich
- Hufiec ZHP Inowrocław

20. 88 Drużyna Harcerzy Starszych "Czarne Łapy"
- Hufiec ZHP Świecie-Powiat

21. Samodzielny patrol "Borowiacy"

22. 5 Męska Koronowska Kwatermistrzowska Drużyna Starszoharcerska "Piorun"
- Hufiec ZHP Koronowo

23. 17 Drużyna Harcerska Niedościgli - Dąbrówka Królewska - Hufiec ZHP Grudziądz

24. 4 DH "Regionaliści" - Hufiec ZHP Świecie-Powiat

Chorągiew Łódzka

25. 1 Krośniewicka Drużyna Harcerska "Ognisty Podmuch"
- Hufiec ZHP Kutno

26. 12 Drużyna Harcerska "TEM"
- Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski

27. Samodzielny patrol TRAMP(ki)
- Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski

Chorągiew Lubelska

28. 9 Świdnicka Drużyna Harcerek "Talba"
- Hufiec ZHP Świdnik

29. 9 Drużyna Starszoharcerska "Gordion"
- Hufiec ZHP Puławy

30. 10 Drużyna Harcerska "Traperski Krąg"
- Hufiec ZHP Tomaszów Lubelski

31. 69 Drużyna Harcerska "Pyszczydła"
- Hufiec ZHP Zamość

32. 12 Drużyna Starszoharcerska im. Zawiszy Czarnego
- Hufiec ZHP Puławy

33. Drużyna Wędrownicza "Glaucus"
- Hufiec ZHP Puławy

34. 213 Lubelska Drużyna Wędrownicza "Horyzont"
- Hufiec ZHP Lublin

35. 41 Lubelska Drużyna Harcerska "Lothlórien"
- Hufiec ZHP Lublin

36. 78 Zamojska Drużyna Starszoharcerska "Watra"
- Hufiec ZHP Zamość

37. 6 Puławska Drużyna Wędrownicza "Bukowina" -
Hufiec ZHP Puławy

38. 13 Zamojska Drużyna Starszoharcerska "Ignis" - Hufiec ZHP Zamość

39. 13 Środowiskowa Wielopoziomowa Druzyna Harcerska "CZARNA 13"

40. 54 Lubelska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Celestis" - Hufiec ZHP Lublin

Chorągiew Mazowiecka

41. Ostrołęcki Szczep Drużyn Specjalnościowych "Szaniec"
- Hufiec ZHP Ostrołęka

42. 5 Drużyna Harcerska im. Szarych Szeregów
- Hufiec ZHP Łochów

43. 7 Radziejowicka Drużyna Harcerska "Żywioł"
- Hufiec ZHP Mszczonów

44. 14 Harcerska Drużyna Jeździecka
"Spirydion" - Hufiec ZHP Ostrołęka

45. 6 Grójecka Drużyna Harcerska "ŻaR"
- Hufiec ZHP Grójec

Chorągiew Opolska

46. 8 NDG "Ogniwo" im. Szarych Szeregów - Hufiec ZHP Nysa

Chorągiew Podkarpacka

47. Harcerska Drużyna Pożarnicza w Skołyszynie
- Hufiec ZHP Jasło

48. 6 Drużyna Harcerzy Starszych
- Hufiec ZHP Mielec

49. 12 Drużyna Harcerska im. Ignacego Łukasiewcza w Potoku
- Hufiec ZHP Krosno

50. 8 Drużyna Harcerzy Starszych "Eureka" - Hufiec ZHP Mielec

Chorągiew Śląska

51. PDH z Jaworza
- Hufiec Beskidzki ZHP w Bielsku-Białej

52. 7 Drużyna Harcerska "Ogień"
- Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice

53. 48 CDW "Awangarda"
- Hufiec ZHP Częstochowa

54. 40 Harcerska Drużyna Spadochronowa im. Batalionu "Parasol"
- Hufiec ZHP Ziemi Tyskiej

55. 4-ta Małopolska Druzyna Kawalerii Harcerskiej im. Pułku 4-go Ułanów Zaniemeńskich - Hufiec ZHP Częstochowa

Chorągiew Stołeczna

56. Drużyna Wędrownicza "Trakt" - Hufiec ZHP Wołomin

57. 142 WDH "Mafeking" - Hufiec ZHP Warszawa Praga Południe

58. 27 ADHD "Deja vu" - Hufiec ZHP Milanówek

59. 194 WDHS "Źródło" im. A. Romockiego "Morro" - Hufiec ZHP Warszawa Wola

60. 82 Gromada Zuchowa "Leśna Gromada" - Hufiec ZHP Pruszków

61. 420 WDH "Wagabunda" - Hufiec ZHP Warszawa Praga Południe

Chorągiew Wielkopolska

62. 45 PDH "Bór" - Hufiec ZHP Poznań - Nowe Miasto

63. 88 Drużyna Starszoharcerska "Róża Wiatrów" - Hufiec ZHP Oborniki

64. 22 Środowiskowa Drużyna Harcerska im. Zawiszaków - Hufiec ZHP Ostrów Wielkopolski

65. Drużyna Harcerska "Powsinogi" - Hufiec ZHP Poznań - Rejon

66. Patrol puszczański 7 GŚDW "Piasty" im. Bolesława Krzywoustego - Hufiec ZHP Ostrów Wielkopolski

67. 36 Kaliska Drużyna Harcerska "Orły" - Hufiec ZHP Kalisz

68. 7 Drużyna Starszoharcerska "Feniksy" - Hufiec ZHP Złotów

Chorągiew Zachodniopomorska

69. Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK "Dreptak" im. Jana Piwnika "Ponurego" w Świeszynie - Hufiec ZHP Koszalin

70. 100 Kołobrzeska Drużyna Harcerska "Ha-Ha" - Bałtycki Hufiec Morski ZHP w Kołobrzegu

71. 23 Barlinecka Drużyna Harcerska "Leśni" - Hufiec ZHP Myślibórz

72. Gromada Zuchowa "Bajkowa Gromada" - Hufiec ZHP Koszalin

Chorągiew Ziemi Lubuskiej

73. 12 Drużyna Wędrownicza "Barykada" im. Bohaterów Monte Cassino - Hufiec ZHP Drezdenko

74. 12 Harcerska Drużyna Wodna "Bryg" - Hufiec ZHP Nowa Sól

75. Drużyna Starszoharcerska "Cerris" - Hufiec ZHP Zielona Góra