Kto może wejść na Naszą-trasę?

files/naszatrasa/content/Dla kogo/znaczekzucha.jpg

Dla zuchów może to być doskonała zabawa! Wytyczanie ścieżek i szlaków śladami bohaterów bajek, legend, wielka wędrówka tropem wyobraźni lub historii.

files/naszatrasa/content/Dla kogo/krzyz2.gif

Harcerze znajdą na Naszej-trasie grę - pasjonujące współzawodnictwo zastępów, odnajdywanie tego,
co w harcerstwie najpiękniejsze - wędrówki, przyrody, kultury!

files/naszatrasa/content/Dla kogo/hs.jpg

Nasza-trasa to świetny projekt dla harcerzy starszych. Poszukiwanie pola służby w małej ojczyźnie, poszukiwanie więzi i tożsamości ze swoją miejscowością, szkołą, regionem.

files/naszatrasa/content/Dla kogo/watra.gif

Pokazać, że własny region jest naprawdę ciekawy i warto go odwiedzić - to dopiero wyczyn! Wędrownicy znajdą na Naszej-trasie pole ciekawej służby na rzecz przyrody, kultury i społeczności swojej małej ojczyzny.

files/naszatrasa/content/Dla kogo/pttk.jpg

Do udziału w projekcie zapraszamy także członków PTTK - młodych liderów turystyki i krajoznawstwa!

files/naszatrasa/content/Dla kogo/gimbus.jpg

Nasza-trasa to także projekt dla szkół - klas, klubów uczniowskich, nieformalnych grup działania!